TRBOVLJE 16.KROG   1 . B LIGE   07.03.2020
RUDAR 3443 7   :   1 3226 HIDRO
    18   :   6    
  Keglji Seti ET   ET Seti Keglji  
Ivan NARAT 540 3 1 : 0 1 517 Drago BRDNIK
Zvone IZGORŠEK 524 0 0 : 1 4 580 Andrej JUVANČIČ
Igor HOLEŠEK 578 4 1 : 0 0 517 Dejan JANDRLIČ
Dejan HOČEVAR 592 4 1 : 0 0 546 Jože POGAČNIK
Darko LEVSTIK 595 3 1 : 0 1 547 Andrej PETERNEL
Nik PREDOVNIK 614 4 1 : 0 0 519 Brane JURKOVIČ
                 
OSTALI Keglji Seti ET   ET   Keglji REZULTATI
BREST 3609 12 6 : 2 12 3561 TABORSKA JAMA
SIJ ACRONI 3114 11 3 : 5 13 3123 TRO KOROTAN
RADENSKA 3171 9 2 : 6 15 3256 KOČEVJE
KONSTRUKTOR II 3195 11,5 4 : 4 12,5 3188 PIVKA
 

LESTVICA PO 16. KROGU

  EKIPA T Z R P +S -S R TČ.
1 RUDAR 16 13 1 2 91,5 36,5 55 27
2 BREST 16 12 1 3 92 36 56 25
3 TABORSKA JAMA 16 10 2 4 77 51 26 22
4 KOČEVJE 16 10 0 7 76 52 24 20
5 KONSTRUKTOR 2 16 8 1 7 64 64 0 17
6 RADENSKA 16 7 1 8 65 63 2 15
7 PIVKA 16 6 2 8 69 59 10 14
8 HIDRO 16 6 0 10 56 72 -16 12
9 TRO KOROTAN 16 4 0 12 40,5 87,5 -47 8
10 SIJ ACRONI 16 0 0 16 9 119 -110 0
 

Download
Vrstni red -kombinacija
2020 - Mladinci kombinacija.pdf
Adobe Acrobat Document 54.9 KB
Download
2020 - Mladinci-ke posamezno.pdf
Adobe Acrobat Document 59.9 KB

15. krog ots celje

CELJE 15.KROG OTS       CELJE   02.03.2020
LAŠKO 2933 1   :   7 2944 RUDAR II
    10   :   14    
  Keglji Seti ET   ET Seti Keglji  
Bojan NOVAK 506 0 0 : 1 4 529 Uroš GORIŠEK
Hasan RADOJČIČ 475 2 0 : 1 2 480 Andrej BOČKO
Peter ŠTRUC 515 4 1 : 0 0 436 Aleš BELINA
Marko POTOKAR 533 2 0 : 1 2 539 Mustafa HRSTIĆ
Jovo ŠUMAJKO 473 1 0 : 1 3 497 Marko VEZOVIŠEK
Tomaž DEČMAN 431 1 0 : 1 3 463 Jani KOLOŠA
 

PIVKA 15.KROG   1 . B LIGE   29.02.2020
PIVKA 3400 2   :   6 3424 RUDAR
    9,5   :   14,5    
  Keglji Seti ET   ET Seti Keglji  
Miran POPRASK 574 1 0 : 1 3 600 Ivan NARAT
Denis PAŠIČ 607 2,5 1 : 0 1,5 575 Zvone IZGORŠEK
Vili GOMBAČ 565 3 1 : 0 0 107 Tadej TUŠEK (1-30)
Darko BIZJAK 570 1 0 : 1 3 606 Nik PREDOVNIK
Marjan BAŠEK 528 1 0 : 1 3 558 Dare LEVSTIK
Marko KRIŽAJ 556 1 0 : 1 3 555 Dejan HOČEVAR
             1 423 Igor HOLEŠEK (31-120)
                 
OSTALI Keglji Seti ET   ET Seti Keglji REZULTATI
HIDRO 3275 14 6 : 2 10 3212 RADENSKA
KOČEVJE 3186 18 8 : 0 6 2865 SIJ ACRONI
TRO KOROTAN 3271 10,5 2 : 6 13,5 3415 BREST
TABORSKA JAMA 3398 12 3 : 5 12 3430 KONSTRUKTOR II
 

14. KROG LIGE OTS CELJE

TRBOVLJE 14.KROG OTS       CELJE   24.02.2020
RUDAR II 3299 7   :   1 3064 KONJICE III
    16   :   8    
  Keglji Seti ET   ET Seti Keglji  
Igor HOLEŠEK 593 4 1 : 0 0 536 Marjan GRUSMAN
Jani KOLOŠA 561 3 1 : 0 1 510 Drago VENGUST
Uroš GORIŠEK 520 1 0 : 1 3 535 Jožef IRŠIČ
Mustafa HRSTIĆ 555 4 1 : 0 0 444 Tilen RAD
Marko VEZOVIŠEK 561 2 1 : 0 2 534 Mitja KLOKOČOVNIK
Matej KOREN 509 2 1 : 0 2 505 Matja KAMENIK HACE
 

Download
POSAMEZNO 2019-20 MOŠKI-vrstni red final
Adobe Acrobat Document 207.9 KB
Download
POSAMEZNO 2019-20 MOŠKI-rezultati finale
Adobe Acrobat Document 195.8 KB

EKIPA RUDARJA V SEZONI 2019/2020

SEZONO 2018/2019 IN OSTALE SEZONE LAHKO POGLEDATE V ZAVIHKU ARHIV PREJŠNJIH SEZON

AmazingCounters.com