NIK PREDOVNIK Z EKIPO SLOVENIJE SVETOVNI PODPRVAK

Nik Predovnik je z ekipo Slovenije U23 na svetovnem prvenstvu v Kranju osvojil srebrno medaljo. Za prvaki Nemci so fantje zaostali le za 2 keglja. Nik je z 618 keglji dosegel 6. rezultat, kar ga je pripeljalo v finale posameznikov, ki bo na sporedu v torek, Nik pa ima lepe možnosti za visoko uvrstitev tudi v kombinaciji.

Bravo Nik. (in seveda vsi naši fantje).

Download
Team_U23_M.pdf
Adobe Acrobat Document 91.9 KB

TANDEM - NIK IN KRAGELJ DO ČETRFINALA

Po sobotni osvojeni srebrni medalji ekipno, je v nedeljo v Tandemu  Nik nastopal z Gašperjem Kragljem. V prvem krogu sta bila prosta, v drugih pa sta v slovenskem dvoboju premagala Požuna in Steržaja. V četrtfinalu sta nato v podaljških izgubila za en kegelj proti nemški dvojici Barth-Brachtel. Nemca sta na koncu postala svetovna prvaka.

NIK NA TEKMI POSAMEZNIKOV DO 22. MESTA

Nik Predovnik je na mladinskem svetovnem prvenstvu v Kranju z 552 podrtimi keglji osvojil 22. mesto v posamezni konkurenci in 18. v kombinaciji. (podrl je 1170 kegljev).